Aktuality

Země živitelka 2017 - tým Detecha Země živitelka 2017 - stánek detail Země živitelka 2017 - stánek

1.9.2017 - Veletrh Země živitelka

Detecha, byla jedna z mnoha účastníků na veletrhu Země živilelka 2017, kde bylo více než 500 vystavovatelů. Tento ročník byl rekordní v počtu návštěvníků. Budeme se na Vás těšit na dalším ročníku.


Země živitelka

Pozvánka na veletrh Země živitelka 2017

Detecha, tradiční český výrobce nátěrových hmot, Vás zve k návštěvě svého stánku na veletrhu ZEMĚ ŽIVITELKA. Ve stánku si můžete prohlédnout celý sortiment nátěrových hmot DETECHA a anglického výrobce RONSEAL. Nabízíme Vám i možnost odborného poradenství. Veletrh se koná v termínu 24.8. - 29.8.2017 v Českých Budějovicích. Náš stánek najdete v pavilonu E1.


BaL Hostivař - Vigvam BaL Hostivař - Vigvam

Ve čtvrtek 8.6.2017 proběhla prodejní akce BaL Hostivař v Areálu Vigvam v Němčicích u Kolína.

Detecha - český výrobce zde prezentovala své tradiční nátěrové hmoty a sortiment barev na dřevo Ronseal. Z divize kosmetiky Regina byly prezentovány výrobky Jelení lůj PRINCEZNA a Jelení lůj PIXEL, které byly českými spotřebiteli zvoleny novinkami roku 2017 v kategorii Dětská kosmetika.
Prezentace dodavatelů proběhla od 16:00 do 20:00. Navštívila nás řada našich milých zákazníků, kterým tímto děkujeme.


Vítěz volby spotřebitele 2017

1.6.2017 - Vítěz volby spotřebitele pro rok 2017

Společnost Detecha slaví úspěch, výrobky z divize Regina kosmetika Jelení lůj PRINCEZNA a Jelení lůj PIXEL zvítězily v prestižní soutěži Volba spotřebitelů. V Novém Městě nad Metují 26.5.2017 – Společnost Atoz Marketing Services na slavnostním galavečeru v paláci Lucerna vyhlásila výsledky marketingového programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka. Letošní rok se účastnilo celkem 160 nových a inovovaných výrobků a to v padesáti kategoriích. Čtyři tisíce českých spotřebitelů rozhodovaly o výsledcích v jednotlivých kategoriích a současně se tak podílely na exkluzívním spotřebitelském výzkumu společnosti Nielsen. Produkty JELENÍ LŮJ PRINCEZNA a JELENÍ LŮJ PIXEL byly českými spotřebiteli zvoleny novinkami roku 2017 v kategorii Dětská kosmetika!


Podniková prodejna Podniková prodejna Podniková prodejna

1.2.2017 - Podniková prodejna

Podniková prodejna v Novém Městě nad Metují má připraven pro své zákazníky šíroký sortiment nátěrových hmot v různých velikostech balení. Jana Járová, vedoucí podnikové prodejny, se těší na Vaši návštěvu.


Nový e-shop značky RONSEAL

10.10.2016 - Spušťen nový e-shop značky RONSEAL - anglický výrobce barev

Nový a hlavně přehledný e-shop anglického výrobce barev RONSEAL. Laky, lazury, vosky a další prostředky na ochranu dřeva můžete ZDE nakoupit.


Země živitelka 2015 Země živitelka 2015

1.10.2016 - Barvy DETECHA nyní i v GLOBUSu

Naše barvy značky Detecha nově i v Globusu. Z našeho sortimentu doporučujeme náš TOP nátěr Karbolineum Extra na komplexní ochranu dřeva. Pro nátěr dřevěného zahradního domku jsme použili veselou kombinaci dvou odstínů třešeň a zelená jedle. Aplikace provedena štětcem v jedné vrstvě.

Nákladní automobil Detecha

4.8.2016 - Nový nákladní automobil

Tento krásný náklaďák Vám vozí tradiční české nátěrové hmoty na dřevo, beton, kov a podvozky aut. Všichni naši odborní poradci jsou Vám po celé republice k dispozici. Volejte, ptejte se a objednávejte.


Nové 50ti litrové balení Karbolieum Extra

1.4.2016 - Nové 50ti kilové balení nátěru KARBOLINEUM EXTRA

Od dubna je prodeji nové 50ti kilové balení nátěru Karbolienum Extra, které je vhodné zejména pro aplikační firmy.


Katalog 2015

1.3.2016 - Nový katalog výrobků

Vydali jsme pro Vás nový katalog produktů pro rok 2016. K dostání u odborných poradců nebo na prodejních místech. Obsahuje veškerý sortiment chemického výrobního družstva Detecha. Najdete v něm barvy na kov, dřevo, beton a přípravky proti plísním.


Země živitelka 2015 Země živitelka 2015

2.9.2015 - Veletrh - ZEMĚ ŽIVITELKA

Na stánku byly prezentovány naše tradiční nátěrové hmoty značky Detecha a sortiment české kosmetiky Regina. Účast návštěvníků veletrhu byla vysoká. Lidé měli zájem jak o nákup zboží tak o odborné poradenství. Oba sortimenty se těšily velkému zájmu, který nás jako výrobce velmi těší.


Certifikát DETECHA Předávání certifikátu Valašskému muzeu v přírodě

20.8.2015 - Sponzoring Valašského muzea v přírodě

Dne 20.8.2015 zástupci Detechy předali finanční dar 20 000 Kč Valašskému muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Darovaná částka bude použita na obnovu a údržbu památek lidové architektury. Předání se zúčatnili Regional Manager Josef Weiss a Product Manager Monika Muchová. Šek převzal Ing. Jindřich Ondruš - ředitel Valašského muzea v přírodě.


Superkov Satin

1.3.2015 - Superkov Satin - NOVÝ VÝROBEK

Od března roku 2015 je v prodeji zcela nový produkt s názvem Superkov Satin - hedvábně lesklý vzhled v atraktivní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu. Spolehlivě působí proti veškerým povětrnostním vlivům včetně UV záření. Je vysoce pružný, zvládá výrazné teplotní výkyvy.